• JO19 (A1)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huberts, GerardOverige stafTeammanager
    Nijdam, EddieTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30Zuidhorn JO19-2 - Aduard 2000 JO19-1Sportpark Johan Smitpark
    6 nov. 10:30Aduard 2000 JO19-1 - Omlandia JO19-1Sportpark Aduard
    20 nov. 10:30Aduard 2000 JO19-1 - Middelstum JO19-1Sportpark Aduard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Aduard 2000 JO19-1 - OKVC JO19-14 - 1
    16 okt.Helpman JO19-2 - Aduard 2000 JO19-13 - 0
  • Poulestanden Aduard 2000 JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 JO19-144001631312
    2OKVC JO19-1430115969
    3De Heracliden JO19-1430110559
    4SV Bedum JO19-24211181447
    5Middelstum JO19-14211151147
    6Zuidhorn JO19-23201121026
    7Groninger Boys JO19-13111111104
    8WVV JO19-24103713-63
    9Omlandia JO19-1302156-12
    10Velocitas 1897 JO19-2301237-41
    11DIO Groningen JO19-12002312-90
    12GVAV-Rapiditas JO19-3d4004519-140

    Poulestanden Aduard 2000 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 JO19-133009189
    2Grijpskerk JO19-131119724
    3Middelstum JO19-13102613-73
    4vv Winsum JO19-2301247-31

    Poulestanden Aduard 2000 JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roden JO19-11100111103
    2Harkemase Boys JO19-111006063
    3SJO Dalen/DSC JO19-111004133
    4SVN'69 JO19-111004133
    5Helpman JO19-211003033
    6Blauw Wit '34 JO19-211005323
    7ST SVM/Tonego JO19-111005323
    8Workum JO19-111004223
    9VV Opende JO19-111003123
    10Elim JO19-111003213
    11Smilde'94 JO19-111002113
    12LEO (Loon) JO19-111002203
    13HS'88 JO19-111001103
    14Noordster JO19-111001103
    15SC Erica JO19-111000003
    16St.Annaparochie JO19-100000000
    17Jubbega JO19-100000000
    18ONB JO19-100000000
    19ST Gieten/Eext JO19-110012200
    20Peize JO19-110011100
    21BNC JO19-110011100
    22FC Ter Apel '96 JO19-110010000
    23Noordscheschut JO19-1100123-10
    24Dwingeloo JO19-1100112-10
    25GAVC JO19-1100135-20
    26Urk JO19-2100135-20
    27SJO RVLC JO19-1100124-20
    28S.F. Deinum JO19-1100113-20
    29Raptim JO19-1100114-30
    30ST Ruinerwold/Ruinen JO19-1100114-30
    31Aduard 2000 JO19-1100103-30
    32Drogeham JO19-1100106-60
    33De Sweach JO19-11001111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijma, LarsTeamspeler
    Bijma, TwanTeamspeler
    Bolhuis, SilphenTeamspeler
    Bolt, WilliamTeamspeler
    Brouwer, BasTeamspeler
    Damink, RoderickTeamspeler
    Kalfsbeek, AlfanoTeamspeler
    Koning, ThomasTeamspeler
    Moes, LennardTeamspeler
    Schipper, PepijnTeamspeler
    Stam, DannyTeamspeler
    Tamrazian, HajkTeamspeler
    Terpstra, LarsTeamspeler
    Valk, ArneTeamspeler
    Wiebenga, DannyTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zuidhorn JO19-2

    VS

    Aduard 2000 JO19-1

    30 oktober 202112:30 uur
    Sportpark Johan Smitpark veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Aduard 2000 JO19-1

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd