• Dames 1

  • Aduard 2000 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijdam, EddieTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bolhuis, JuliaTeamspeler
    Eggens, ShirleyTeamspeler
    Huizinga, ChristelTeamspeler
    Kazemier, RobinTeamspeler
    Keizer, AnnikaTeamspeler
    Koning, RosanTeamspeler
    Ludema, DemiTeamspeler
    Oostra, FemkeTeamspeler
    Rozema, DeniseTeamspeler
    Stam, ChantalTeamspeler
    Venema, KirstenTeamspeler
    Vledderman, BrittTeamspeler
    Wijk, Helena vanTeamspeler
    Zwart, JosephineTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 12:15Amicitia VMC VR2 - Aduard 2000 VR1Sportpark Coendersborg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Aduard 2000 VR1 - Niekerk VR16 - 1
    26 nov.Groen Geel VR5 - Aduard 2000 VR12 - 3
  • Poulestanden Aduard 2000 VR1 ( 5e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 VR1761038132519
    2VVK VR4961235132219
    3Actief VR1853042152718
    4Groen Geel VR375112415916
    5Amicitia VMC VR2844033102316
    6Peize VR1851227131416
    7Groen Geel VR585032213915
    8The Knickerbockers VR792432625110
    9V.V. Westerkwartier VR172321013-39
    10Niekerk VR182241421-78
    11DIVA'83 VR19036732-253
    12Groninger Boys VR16015439-351
    13ST TLC/Nieuw Roden VR17016937-281
    14Lycurgus VR390181042-321

    Poulestanden Aduard 2000 VR1 ( Vrouwen beker poulefase Groep 3 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 VR1312010915
    2Amicitia VMC VR331208715
    3Valthermond VR131117704
    4Wildervank VR13012810-21

    Poulestanden Aduard 2000 VR1 ( Vrouwen beker 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Knickerbockers VR61100100103
    2vv Sweel VR111009273
    3SC Bolsward VR211007073
    4De Sweach VR111009363
    5Ternaard VR111006153
    6Oudega VR111006243
    7VIOD VR111004043
    8vv Steenwijk VR111006333
    9Gorecht VR211005233
    10DVC Appingedam VR111004133
    11Zevenhuizen VR111004133
    12FC Assen VR111003033
    13ST Dronrijp/Foarut VR111006423
    14QVC VR111004223
    15Schoonebeek VR111003123
    16SC Loppersum VR111004313
    17Drenthina VR111002113
    18Espel VR111001013
    19Omlandia VR111003303
    20DESZ VR111002203
    21ST Westerwolde/Veelerveen VR111002203
    22HODO VR100000000
    23Actief VR110013300
    24ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR110012200
    25Peize VR110012200
    26Aduard 2000 VR1100134-10
    27Noordscheschut VR1100112-10
    28Wacker VR1100101-10
    29AVC VR1100146-20
    30De Blesse VR1100124-20
    31DVC'59 VR1100113-20
    32Ens VR1100136-30
    33VVS VR1100125-30
    34Helpman VR3100114-30
    35HFC '15 VR1100114-30
    36Pekelder Boys VR1100103-30
    37S.F. Deinum VR1100126-40
    38Friese Boys VR1100104-40
    39ST Drachten/Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR2100116-50
    40Harkema Opeinde VR1100139-60
    41Pesse VR2100129-70
    42ST Aengwirden/Akkrum VR1100107-70
    43ST Eenrum/Kloosterburen VR21001010-100