• Dames 1

  • Aduard 2000 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijdam, EddieTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bolhuis, JuliaTeamspeler
    Huizinga, ChristelTeamspeler
    Kazemier, RobinTeamspeler
    Keizer, AnnikaTeamspeler
    Koning, RosanTeamspeler
    Molen, Melissa van derTeamspeler
    Molen, Sharon vdTeamspeler
    Oosterhuis, DaisyTeamspeler
    Oostra, FemkeTeamspeler
    Rozema, DeniseTeamspeler
    Stam, ChantalTeamspeler
    Venema, KirstenTeamspeler
    Vledderman, BrittTeamspeler
    Zwart, JosephineTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30Aduard 2000 VR1 - Fc. Grootegast VR2Sportpark Aduard
    16 mrt. 12:30Zevenhuizen VR2 - Aduard 2000 VR1Sportpark d'Olle Streek
    23 mrt. 14:30Aduard 2000 VR1 - VEV'67 VR2Sportpark Aduard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.ST TLC/Nieuw Roden VR1 - Aduard 2000 VR17 - 1
  • Poulestanden Aduard 2000 VR1 ( 5e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grijpskerk VR11081141122925
    2HFC '15 VR11172232191323
    3Peize VR11053234191518
    4Fc. Grootegast VR2115332718918
    5Zuidhorn VR2105142820816
    6Niekerk VR11042434221214
    7V.V. Westerkwartier VR184042924512
    8ST TLC/Nieuw Roden VR1103252926311
    9Aduard 2000 VR183052038-189
    10VEV'67 VR2101271438-245
    11Zevenhuizen VR28008254-520

    Poulestanden Aduard 2000 VR1 ( Vrouwen beker poulefase Groep 3 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Knickerbockers VR53210234197
    2The Knickerbockers VR43210164127
    3HFC '15 VR13102424-203
    4Aduard 2000 VR13003314-110