• 1e elftal VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mulder, LammertTechnische stafKeeperstrainer
    Prins, EdwinTechnische stafTrainer/coach
    Slagter, TonnieMedische stafVerzorger
    Smits, JohanOverige stafTeammanager
    Wiebenga, DannyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30Aduard 2000 1 - Be Quick 1887 1Sportpark Aduard
    6 nov. 14:30Aduard 2000 1 - Velocitas 1897 1Sportpark Aduard
    10 nov. 19:30Aduard 2000 1 - Be Quick 1887Sportpark Aduard
    20 nov. 14:30Grijpskerk 1 - Aduard 2000 1Sportpark De Enk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Aduard 2000 1 - FC Zuidlaren 12 - 4
    23 okt.Noordwolde 1 - Aduard 2000 12 - 4
  • Poulestanden Aduard 2000 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HFC '15 154011771012
    2Velocitas 1897 154011441012
    3Aduard 2000 154011813512
    4Grijpskerk 1530212669
    5Be Quick 1887 15302161159
    6Groen Geel 15302151059
    7FC Zuidlaren 15221151238
    8Omlandia 152125507
    9SC Loppersum 15212812-47
    10Holwierde 15203911-26
    11Noordwolde 151131014-44
    12Helpman 15104415-113
    13SC Stadspark 15104317-143
    14Glimmen 15014514-91

    Poulestanden Aduard 2000 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 13210187117
    2OKVC 1321013587
    3GSVV 13012411-71
    4ASC 13012618-121

    Poulestanden Aduard 2000 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Actief 100000000
    2Aduard 2000 100000000
    3Annen 100000000
    4Asser Boys 100000000
    5ASVB 100000000
    6Be Quick 188700000000
    7Be Quick 1887 100000000
    8Buinerveen 100000000
    9DVC Appingedam 100000000
    10Engelbert 100000000
    11GSAVV Forward 100000000
    12Gasselternijveen 100000000
    13Gieten 100000000
    14Gorecht 100000000
    15GRC Groningen 100000000
    16Grijpskerk 100000000
    17Groen Geel 100000000
    18Groningen 100000000
    19Helpman 100000000
    20HFC '15 100000000
    21Holwierde 100000000
    22Hoogezand 100000000
    23LEO (Loon) 100000000
    24SC Loppersum 100000000
    25Mamio 100000000
    26Marum 100000000
    27Niekerk 100000000
    28Noordwolde 100000000
    29Omlandia 100000000
    30Onstwedder Boys 100000000
    31Oranje Nassau 100000000
    32Pelikaan S 100000000
    33PKC'83 100000000
    34Sellingen 100000000
    35SJS 100000000
    36Stadskanaal 100000000
    37SVZ 100000000
    38FC Ter Apel '96 100000000
    39TLC 100000000
    40Veenhuizen 100000000
    41Velocitas 1897 100000000
    42VEV'67 100000000
    43Westerwolde 100000000
    44vv Winsum 100000000
    45WVV 100000000
    46vv Zeester 100000000
    47ZNC 100000000
    48FC Zuidlaren 100000000
  • Team indeling

    NaamRol
    Bolhuis, SilphenTeamspeler
    Carsouw, MarkTeamspeler
    Cruiming, KlaasTeamspeler
    Haan, Egbert deTeamspeler
    Huizinga, RicoTeamspeler
    Kazemier, IvarTeamspeler
    Kazemier, RickTeamspeler
    Linde, Arend-JanTeamspeler
    Nienhuis, LeonardTeamspeler
    Oosten, Yvar vanTeamspeler
    Smits, LeonTeamspeler
    Star, BartTeamspeler
    Star, FlorisTeamspeler
    Terpstra, LarsTeamspeler
    Tichelaar, GuusTeamspeler
    Veen, Lars vanTeamspeler
    Veltens, MarcTeamspeler
    Voogd, TimTeamspeler
    Weening, GuidoTeamspeler
    Wiebenga, DannyTeamspeler
    Wierenga, RemkoTeamspeler
    Wierenga, WesselTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.