• 1e elftal VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huizinga, GriekoTechnische stafPerformancecoach
    Prins, EdwinTechnische stafTrainer/coach
    Slagter, TonnieMedische stafVerzorger
    Smits, JohanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:30Aduard 2000 1 - Noordwolde 1Sportpark Aduard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.The Knickerbockers 1 - Aduard 2000 11 - 1
    3 dec.Aduard 2000 1 - Lycurgus 12 - 2
  • Poulestanden Aduard 2000 1 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grijpskerk 197202862223
    2Groen Geel 1107122071322
    3Helpman 1106312215721
    4Lycurgus 1106221814420
    5NEC Delfzijl 1104242220214
    6HFC '15 1104242222014
    7The Knickerbockers 1103431815313
    8SC Loppersum 1103251617-111
    9Aduard 2000 1102531416-211
    10Noordwolde 193152131-1010
    11ONR 1102441819-110
    12Omlandia 1102351217-59
    13TLC 1101451624-87
    14Niekerk 110037630-243

    Poulestanden Aduard 2000 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aduard 2000 13300361359
    2SIOS 1320112486
    3Eenrum 13102519-143
    4Oosterparkers 13003332-290

    Poulestanden Aduard 2000 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO regio 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick 18871100130133
    2GRC Groningen 1110010193
    3Engelbert 111006063
    4GVAV-Rapiditas 111006153
    5Pelikaan S 111005053
    6VV Opende 111005143
    7Velocitas 1897 111005143
    8FC Zuidlaren 111004043
    9PKC'83 111003033
    10WVV 111003033
    11HFC '15 111004223
    12SC Loppersum 111003123
    13SJS 111003123
    14Veendam 1894 111003123
    15Gorecht 111002023
    16Groningen 111002113
    17The Knickerbockers 111002113
    18Mamio 111002113
    19vv Winsum 111001013
    20Grijpskerk 1100112-10
    21NEC Delfzijl 1100112-10
    22Onstwedder Boys 1100112-10
    23VEV'67 1100101-10
    24HS'88 1100124-20
    25SV Bedum 1100113-20
    26FC Lewenborg 1100113-20
    27SC Scheemda 1100113-20
    28Aduard 2000 1100102-20
    29Groen Geel 1100103-30
    30GVAV-Rapiditas 2100103-30
    31Omlandia 1100115-40
    32TLC 1100115-40
    33Glimmen 1100104-40
    34Siddeburen 1100116-50
    35Noordwolde 1100105-50
    36Drieborg 1100106-60
    37Muntendam 11001110-90
    38BNC 11001013-130
  • Team indeling

    NaamRol
    Bijma, LarsTeamspeler
    Bolhuis, SilphenTeamspeler
    Carsouw, MarkTeamspeler
    Huizinga, RicoTeamspeler
    Kazemier, IvarTeamspeler
    Kazemier, RickTeamspeler
    Keur, NoahTeamspeler
    Koning, RubenTeamspeler
    Moes, LennardTeamspeler
    Nienhuis, LeonardTeamspeler
    Oosten, Yvar vanTeamspeler
    Schipper, PepijnTeamspeler
    Smits, LeonTeamspeler
    Star, BartTeamspeler
    Star, FlorisTeamspeler
    Terpstra, LarsTeamspeler
    Usai, ChristianTeamspeler
    Weening, GuidoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.